Arménie homosexualita

Arménie : Veliký počet potratů »

I když potratovost v Arménii poklesla za posledních 20 let a je třetinová proti osmdesátým létům, zůstává velmi vysoká. Medián počtu potratů u žen starších 40 let
www.okht.sk/?p=2151

Zpravodajství z jižního Kavkazu

parafovali asociační dohodu s Evropskou unií, což je první významný krok na cestě k postupné integraci do EU. Arménie naopak po
cestainiciativy.cz/files/2013-11.pdf

Být homosexuál je jako obskočit kandelábr

Přesně v roce 1961. Jedinou zemí, kde je dodnes homosexualita ještě trestná, je Arménie (mužská homosexualita je trestána až 5 lety vězení).
blisty.cz/art/25456.html

IGLAU.cz: Deník Iglau.cz

Představení Zlomatka - hra zavádí do současné Itálie; matka svázaná konvencemi, odmítá přijmout homosexualitu svého syna jako nevyhnutelný fakt; rozhodne se
www.www.darkpantyhose.com/iglau/kultura.php?ok1=120510&month=3&year

Bakalarska_prace_Korcova_2011

diskriminace a homofobie, bude pojednáno o postojích k homosexualitě od minulosti. Tato definice je nejčastěji uváděné vysvětlení pojmu homosexualita.
dspace.k.utb.cz itstream/handle/10563/17713/korcová_2011_bp.pdf...

Rodon - knihovna, umění, hudba, fotogalerie

. doba, v níž žijeme, je stále více lidmi považována za zlomovou. Celosvětové společenské procesy posledních desetiletí radikálně mění prostředí, v němž žijeme..
rodon.cz/

Postoje majority, identita imigrantů a multikulturní vzdělávání

Mezi teritoria s obyvateli českého původu náleží tyto země: Kazachstán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán, Ázerbajdžán, Arménie a Gruzie.
lidemesta.cz/index.php?id=667

Francouzský zákon o genocidě naštval Turky. Je to rasistická

Francouzští poslanci schvalovali návrh zákona o popírání genocidy. Ten se však nelíbí Turecku, jeho představitelé dávají razantně najevo nesouhlas.
zpravy.ihned.cz/svet-evropa/c1-54273000-francouzsky-zakon-o-genocide

"Duhová láska" příště s tanky? — Blogy — ČT24 — Česká...

V sobotu konala se v Brně už třetí exhibice sexuální jinakosti za obvyklé policejní asistence, těžkooděnců, psovodů, strážníků na koních.
ceskatelevize.cz/ct24 logy/peroutkuv-stat/94706-duhova-laska-priste-s-tanky/

Biblická apologetika - Paul Cain, svědek k výstraze světa?

Paul Cain je světoznámých prorokem současného charismatického hnutí. Má své kořeny v pováleč. “ Homosexualita je hřích, který je nutno brát vážně.
apologet.cz/?q=articles/category/9-bhnuti-prorokub/id/12-paul-cain-svedek-k